MegaCoinBot Sistemine Kayıt Olun

Kazancınızı arttırmaya başlayın.Kullanıcı Sözleşmesi

Bu Sözleşme www.MegaCoinBot.com ürün ve hizmetlerin kullanım koşullarını belirlemek amacı ile hazırlanmıştır.

www.MegaCoinBot.com web sitesine kayıt olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

www.MegaCoinBot.com sözleşme şartlarında güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı bu sözleşme ile sağlanan ürün ve hizmetlerin kullanımından doğabilecek zarar ihtimallerinden haberdardır ve sorumluluğu kullanıcıya aittir.

www.MegaCoinBot.com ürün ve hizmet sadece www.MegaCoinBot.com adresi üzerinde sağlanmaktadır başka bir mecrada satışı yoktur. www.MegaCoinBot.com üyeliği www.MegaCoinBot.com sitesi üzerinden gerçekleştirilir , üyelik zinciri - bayilik - aracılık ve benzeri referans sistemleri yoktur.

www.MegaCoinBot.com indirim ve kampanyalar hakkını saklı tutar.

Kullanıcıların www.MegaCoinBot.com üzerinde kaydettikleri verileri özel programlar ile şifrelenerek saklanmaktadır. Özellikle API bilgileri özenle saklanmaktadır fakat olası bir veri kaybından www.MegaCoinBot.com sorumlu tutulamaz , risk kullanıcılara aittir.Paket Seçiniz


Özellikler
Bittrex - Binance - HitBtc
Robot Sayısı
Borsalararası Arbitraj
Gelecek Güncellemeler Dahil
(Bittmex Robot Ücretsiz)
Özel Kazanç Robotu
Toplam Tutar : 500 $

Bot Nasıl Çalışır?

MegaCoinBot ,Yapay zekaya dayalı özel takip sistemi ile tüm coinleri anlık olarak takip ederek , alıma en uygun pozisyonu bekler , işlem hacmi ve satış durumlarını da gözden geçirir ve alım işlemini yapar. Satış ise sizin belirlediğiniz yüzdelik ile tamamlanır , MegaCoinBot 1500 e yakın coini sisteminde analiz eder bu sebeple işlem sayısı imkanı fazladır, küçük yüzdelik kazançlar ile yetinmek daha garantili olacaktır.